Dovolená od 23.12.2021 do 2.1.2022. Poslední objednávky přijímáme do 20.12.2021, objednávky od 21.12 budou odeslány až po novém roce tedy 3.1.2022

Naše nová vinařství

Naše nová vinařství

Naše nová vinařství

Dovezli jsme celkem 3 nová vinařství, a to: HUGL-WIMMER, IPSMILLER a HARALD BAUER. Všechna vinařství jsou z oblasti Dolní Rakousy, a to z měst Schrattenberg a Poysdorf.

Vinařství HUGL-WIMMER

Mladé vinařství, které vzniklo spojením dvou vinařských rodin Martina Hugla a Sylvie Wimmer. Oba se pohybují ve vinohradech od kolébky, a vínu věnují veškerou lásku a péči. Pod jejich taktovkou vznikají jak nekomplikovaná, svěží vína pro běžnou spotřebu, tak výjimečná vína s výraznou, plnou chutí. 

Vinařství IPSMILLER

Vinařství IPSMILLER se zabývá výrobou červených a bílých vín již 8 generací. Cit pro správný výběr révy, její náležitosti zpracování, sluneční svahy a pečlivé dozrávání v těchto vinných sklepích na vás dýchá ze všech stran.

Vinařství HARALD BAUER

Rodina Bauerů je ve vinařském průmyslu 4 generace a každý rok nabízí špičková vína. Vinařství převzal teprve 21letý Harald Bauer a se svými novými nápady rozšiřuje nabídku a zvyšuje kvalitu vín.

Všechna nová vína naleznete v naší nabídce, zde: https://vinazjar.cz/produkty?_token=fgHbGe5BlbxQq2BEQEHLzAJqIFuVkeRstRcIebN5&viticulture%5B%5D=18&viticulture%5B%5D=16&viticulture%5B%5D=17