!!!! POZOR POZOR doprava nad 3000 Kč zdarma !!!!

Naše nová vinařství

Naše nová vinařství

Naše nová vinařství

Dovezli jsme celkem 3 nová vinařství, a to: HUGL-WIMMER, IPSMILLER a HARALD BAUER. Všechna vinařství jsou z oblasti Dolní Rakousy, a to z měst Schrattenberg a Poysdorf.

Vinařství HUGL-WIMMER

Mladé vinařství, které vzniklo spojením dvou vinařských rodin Martina Hugla a Sylvie Wimmer. Oba se pohybují ve vinohradech od kolébky, a vínu věnují veškerou lásku a péči. Pod jejich taktovkou vznikají jak nekomplikovaná, svěží vína pro běžnou spotřebu, tak výjimečná vína s výraznou, plnou chutí. 

Vinařství IPSMILLER

Vinařství IPSMILLER se zabývá výrobou červených a bílých vín již 8 generací. Cit pro správný výběr révy, její náležitosti zpracování, sluneční svahy a pečlivé dozrávání v těchto vinných sklepích na vás dýchá ze všech stran.

Vinařství HARALD BAUER

Rodina Bauerů je ve vinařském průmyslu 4 generace a každý rok nabízí špičková vína. Vinařství převzal teprve 21letý Harald Bauer a se svými novými nápady rozšiřuje nabídku a zvyšuje kvalitu vín.

Všechna nová vína naleznete v naší nabídce, zde: https://vinazjar.cz/produkty?_token=fgHbGe5BlbxQq2BEQEHLzAJqIFuVkeRstRcIebN5&viticulture%5B%5D=18&viticulture%5B%5D=16&viticulture%5B%5D=17